S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality a pohodlnejšieho nakupovania ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Súbory cookie môžete kontrolovať alebo zmazať v rámci nastavenia vášho internetového predliadača. Príjemcami týchto súborov je spoločnosť Google (https://policies.google.com/technologies/partner-sites)
Prázdny košík 
 

Novinky

 

Tree House White

Opt3 WB Clear TreeHouse Blister Product Shot sRGB 72dpiTree House od WUNDER-BAUM slúži ako domček pre stromček. Už viac nemusí byť stromček iba zavesený, ale môžete ho umiestniť kamkoľvek kam chcete. Tree  House je plastový obal, ktorý má v zadu nálepku slúžiacu na prilepenie.

Tree House Black

WB Black TreeHouse Blister Product Shot sRGB 72dpiTree House od WUNDER-BAUM slúži ako domček pre stromček. Už viac nemusí byť stromček iba zavesený, ale môžete ho umiestniť kamkoľvek kam chcete. Tree  House je plastový obal, ktorý má v zadu nálepku slúžiacu na prilepenie.

Stromček Midnight Chic

 
Stromček Midnight Chic je kombinácia vôní sliviek, frézií, santalového dreva a jazminu. WB Product Shot Midnight Chic 72dpi RGB

INVISI

Invisi product shots
INVISI úplne nový druh osviežovača. Nenápadný, ale s dlhotrvajúcou vôňou vďaka unikátnej technológii StediScent. Invisi pripevnite na mriežku ventilácie v aute. Invisi je v 5 vôňach Vanilla, Sport, Anti Tobacco, Green Valley a New Car.

Akciové produkty

img_4280
0,31 €
+
img_4279
0,31 €
+

Kontakt

WUNDER-BAUM® Bratislava spol. s r.o.

Tel.:
00421262802972
00421262801552

e-mail: wunder-baum@wunder-baum.sk