Prázdny košík 
 

WUNDER-BAUM Bratislava

O nás

Spoločnosť WUNDER-BAUM Bratislava spol. s r.o., vznikla v roku 1994. Bola výhradným dovozcom osviežovačov vzduchu značky WUNDER-BAUM, CAR-FRESHNER od roku 1994 do roku 2021.

Od tohto termínu, zastupuje značku WUNDER-BAUM, CAR-FRESHNER spoločnosť AutoMax Slovakia Bojnická 3. 831 04 Bratislava.

Od apríla 2021 preberá realizáciu dovozu a distribúcie kompletnej autokozmetiky, sprayových akrylových farieb, čistiacich prostriedkov v maloobchodných a priemyselných baleniach značky MACOTA spoločnosť ELSTE – Ing. Slavomír Straka ako nástupca obchodných aktivít spoločnosti WUNDER-BAUM Bratislava spol. s r.o.

Zásobujeme systémom servisu všetky predajne s autosúčiastkami, auto-doplnkami, autoservisy, autolakovne, predajcov automobilov, drogérie, farby-laky, autoumyvárky, čistenie interiérov... , na celom území Slovenska.

Pri väčších objednávkach realizujeme bezplatný rozvoz tovaru priamo k odberateľom. Bližšie informácie o tovare, objednávaní tovaru a cenách Vám radi poskytneme na telefónnom čísle:

mobil: +421 905 320 137
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Stránka wunder-baum.sk a eshop s tu uvedenými produktami bude nahradená pripravovaným novým eShopom na adrese www.profiprodukt.sk

 

Novinky

Akciové produkty

img_4280
0,31 €
+
img_4282
2,64 €
+

Kontakt

ELSTE – Ing. Slavomír Straka

Tel: +421 905 320 137

e-mail: objednavky@profiprodukt.sk

e-mail: reklamacie@profiprodukt.sk 

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality a pohodlnejšieho nakupovania ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny veľkých webových lokalít. Súbory cookie môžete kontrolovať alebo zmazať v rámci nastavenia vášho internetového predliadača. Príjemcami týchto súborov je spoločnosť Google (https://policies.google.com/technologies/partner-sites)